ישראטאקו - פורטל אנימה ומנגה

אולי קצת הגזימו: הבמאי של מחברת המוות חושש לחייו?

61
אדם ווינגארד, הבמאי של העיבוד האמריקאי למחברת המוות מחק את חשבון הטוויטר שלו לאחר אינספור הודעות נאצה ואף איומים על חייו.

Image result for adam wingard

ווינגארד, בימים שמחים יותר. חבל דווקא נראה בחור נחמד.

אני לא חושב שלמישהו היו ציפיות גבוהות במיוחד מעיבוד אמריקאי לאחת היצירות המוכרות ביותר בעולם האנימה והמנגה, אז לא באמת התפלאתי מכך שהתוצר הסופי יהפוך במהרה לסרט ידוע לשמצה. הצופה הממוצע שבכל זאת נתן נסיון לסרט והתאכזב כנראה היה מסתפק בלהצטרף להמון הביקורות השליליות שהוא משך, אבל נראה שלחלק הנושא הפריע מספיק כדי שיקדישו את מרצם ללייסר את אותו הבמאי שהרס את הצעצוע שלהם. לאחר אינספור מכתבי נאצה וכן איומים על חייו, נראה שהבמאי החליט לשים לזה סוף – ולסגור את חשבון הטוויטר שלו.

מתוך חשבון הטוויטר (ז”ל) של הבמאי (עוד לא ז”ל). ב-2017 עדיין צריך ללמד אנשים לא להאכיל טרולים?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הייתי אומר משהו על זה שהציוצים שלו קצת ביקשו את זה, אבל משתמע שהמסכן התחיל לספוג אש עוד לפני שהוא השלים את התסריט. אני האדם האחרון שיכול לומר משהו על ‘יש דברים חשובים יותר מהתחביב’ ובכל זאת אני לא יכול שלא לתהות כיצד הזמן של אותם משוררים אינטרנטיים יכול היה להיות מנוצל למטרות טובות יותר, או גרוע מזה – להיחרד כשאני מנסה לדמיין לעצמי כמה מתוך אותם מכתבי נאצה היו של וויבז שבטוחים שמחברת המוות שלהם תסיים את העבודה. לא שסגירת חשבון טוויטר אמורה לעצור את זה בכל אופן.

אם נסתכל על הצד החיובי, הסערה הזו גרמה לי לשקול בשנית את החלטתי להימנע מצפייה בסרט, סתם מתוך סקרנות למקור השנאה.

מה איתכם? חושבים שהוא קיבל את מה שמגיע לו? עשה את המעשה החכם בזה שסגר את חשבון הטוויטר? שוקלים להשתמש באותם אמצעים עליי כדי שאפסיק עם כותרות קליקבייט בשקל? נראה אתכם בתגובות.

אולי קצת הגזימו: הבמאי של מחברת המוות חושש לחייו?
5 (100%) 3 votes

תגובות

תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה

מעבר לסרגל הכלים