ישראטאקו - פורטל אנימה ומנגה

פרק חדש מתחיל – “עורו, בנות!” חוזרות ב-9 באוקטובר

41
תחת הכותרת המתאימה “פרק חדש מתחיל” (新章ハジマル篇), האתר הרשמי של עורו, בנות! (או Wake Up, Girls! אם אתם לא ציונים) בירך אותנו בפרומו לעונה השנייה העתידה לעלות לשידור ב-9 באוקטובר. בקליפ נחשף גם הפתיח החדש, “7 חושים”.

 

(הפרסומת המדוברת)

העונה הראשונה של עורו, בנות! עלתה לשידור מיידית לאחר הקרנתו של סרט פרולוג אי שם בינואר 2014, ולוותה בעצמה בשני סרטים ואף סדרת ספין-אוף אינטרנטית שלא החמצתם יותר מדי אם פספסתם (אבל היא די חמודה אני חייב להודות).
עד כה, הסדרה תיארה את סיפור התגבשותן של שבע נערות לכדי הרכב האיידול העונה לשם ‘עורו בנות!’ (זה ככה במקור, באמת), זאת בתור נסיון נואש אחרון של סוכנות כשרונות להציל את עצמה מכדי פשיטת רגל.
כמו שנקודת ההתחלה המפוקפקת של העלילה עשויה לרמז, הסדרה התבלטה במיוחד בכך שהיא הציגה גם את הצד הפחות זוהר של תעשיית האיידול – כן, גם את הצדדים האלה.
על אף קשיים בהפקה של סדרת הטלוויזיה עצמה וחשיפה נמוכה בהרבה בהשוואה לסדרות איידול ‘דומות’, שבע הנערות עתידות להופיע על המרקע שוב. כל הסימנים, כולל הטיזר ששוחרר עוד בדצמבר 2016, מרמזים על התחלתו של ‘פרק חדש’.
(טיזר)

עד כמה שאני אוהב סתם לנסות ולהשמע פואטי – כן צפויים שינויים בעונה הזו. ברמת ההפקה, הברור מכולם ככל הנראה הוא שהעונה החדשה נפלה לידי סטודיו האנימציה Millepensee והבמאי שין איטאגאקי. בהתחשב בכך שהפרויקט המשמעותי האחרון שלהם היה העונה החדשה של ברזרק, אני לא בטוח אם זה סימן טוב או סיבה לדאגה. בכל זאת, בהתחשב בזה שהאנימציה הייתה נקודת החולשה של הסדרה מלכתחילה, אני מעדיף להשאר אופטימי.
ברמת העלילה עצמה, נראה שלקאסט מצטרפות שלוש איידוליות צעירות תחת הרכב חדש בשם “רוצו בנות, רוצו!” (Run Girls, Run!). גם כאן, עוד מוקדם לדעת אם השלישייה תביא להצלחה לא צפויה לסדרה, או שמא תגרום דווקא למעריצים לרוץ.
מצפים בקוצר רוח ל-“עורו, בנות! פרק חדש” כמוני? לא מבינים איך אני ממשיך להתלהב כבר שלוש שנים מהרכב איידול דו-מימדי שאפילו לא זכה לכל כך הרבה פופולאריות? נראה אתכם בתגובות!
…אם יש לכם אומץ.
באמת.
פרק חדש מתחיל – “עורו, בנות!” חוזרות ב-9 באוקטובר
5 (100%) 2 votes

תגובות

תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה

מעבר לסרגל הכלים