ישראטאקו - פורטל אנימה ומנגה

מלחמת המזלות עומדת להתחיל – הצצה לסדרה החדשה מהיוצר של באקמונוגאטארי

55
האתר הרשמי של עיבוד האנימה לנובלה פרי עטו של הכותב NisiOisin (באקמונוגאטארי) והמאייר היקארו נאקאמורה (אראקאווה מתחת לגשר) חשף איור קונספט חדש עבור הסדרה.
עכשיו כשגם העיבוד לאווארימונוגאטארי הושלם, כנראה שייקח זמן מה לפני שנבקר פעם נוספת את הרפתקאותיו של קויומי אראראגי וחבריו – אבל לאלו מאיתנו שנותרו משתוקקים לעוד קשקושי פילוסופיה פרי עטו של NisioIsin אולי צפויה תקווה בדמות מלחמות המזלות (Jūni Taisen) שתעלה לשידור ב-3 באוקטובר.

מלחמת המזלות היא הסיפור על טורניר-קרבות-עד-מוות בין שניים עשר לוחמים, המייצגים כל אחד חיה מגלגל המזלות הסיני במטרה לזכות בפרס הנחשק: הגשמת משאלת ליבם.
…כן, גם לי זה נשמע מוכר. פייט/אפוכריפה טרם סיימה את שידוריה וכבר עלינו להתכונן להכנס לעוד באטל רויאל. וכן, גם שניים עשר המזלות הוא לא מוטיב חדש – אבל זה זמן טוב להזכר שבסך הכל אין חדש תחת השמש, ולפחות סרטוני הפרומו עושים עבודה טובה בלייצר הייפ.
היצירה הזדמנה לידי סטודיו Graphinica (רשומות ארסלן) עם שמות כמו נאוטו הוסודה (יומן העתיד, כבר אמרנו באטל רויאל?) בתפקיד הבמאי וגו שינה (זולל האלים) אחראי על המוזיקה, אז לכל הפחות אני מצפה לחוויה שבועית של אקשן כיפי. גם צוות המדובבים לא מורכב מחובבנים, עם נובוהיקו אוקאמוטו (קאטסוקי מבוקוהירו) בתפקיד הארנב ה..חמוד.

 

לבינתיים, אתם כרגיל מוזמנים להנות מהפרומואים ולבוא להתלהב בתגובות.

מלחמת המזלות עומדת להתחיל – הצצה לסדרה החדשה מהיוצר של באקמונוגאטארי
5 (100%) 3 votes

תגובות

תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה

מעבר לסרגל הכלים