ישראטאקו - פורטל אנימה ומנגה

פצצת זמן מתקתקת: BTOOOM! קרבה לסיום

52
העולם הוכה בתדהמה – ג’וניה אינואה, המנגקה של יצירת המופת ההישרדותית BTOOOM! הודיע על כך שהכרך ה-26 בסדרה יהיה למעשה האחרון.
Image result for btooom anime season 2

 

למי שאיכשהו לא שמע על פיסת הזבל המנגה הזו, העלילה מתארת את סיפורו של סאקאמוטו, חתיכת אפס עלוקה נטולת רגש צעיר לא-מובן שנסיבות החיים הובילו לכך שהוא מסתגר בבית של אמא כל היום ומשחק ב-BTOOOM!, משחק רשת פופולארי.
זה כמובן לא כי הוא לא יכול למצוא עבודה, אלא כי סתם לא בא לו לבזבז את הפוטנציאל שלו. לא, סאקאמוטו שלנו מחכה להצעת עבודה ראויה מצד לא אחרת מהחברה שמפתחת את המשחק. עובדה, הוא הרי ידוע כשחקן הכי טוב בכל הרשת, אז בכל פעם שאמא שלו מפריעה לו לשחק עם איזו ‘משרה שחברים שלה סיפרו לה עליה’ או ‘אולי תצא מהחדר כדי שנבלה קצת זמן ביחד’, היא רק מפריעה להתפתחות שלו.
למזלו, כל זה משתנה כשיום בהיר אחד הוא מגשים חלום ומתעורר על אי בודד עם מלא פצצות. משום מה הוא נהיה פחות מרוצה כשהוא מבין שמדובר בפצצות מהסוג שיעלה לו בחייו, והוא אמור להיות חלק ממעין טורניר הישרדות שבערך מחקה את אותו משחק רשת שהוא היה מכור אליו. כן, זה סיפור על הגשמת חלומות.
טוב, יש לפחות פצצה אחת בסיפור..
Inline image 1
אם משום מה לא עקבתם אחר המנגה, ביום שישי פורסם הכרך ה-24 שלה, מה שנותן לקוראים חדשים די והותר זמן להצטרף לפני הפיצוץ האחרון. כמו שהתמונה מעלה מרמזת, המנגה גם הספיקה להוות בסיס לסדרת אנימה שסטודיו MADHOUSE ביזבז עליה משאבים הפיק ב-2012 וגם היא לא דרך נוראית להעביר את הזמן שלכם. בנוסף, אם אתם חושדים שגם אתם עלולים למצוא את עצמכם נשלחים למשחק הישרדות בניגוד לרצונכם, אולי תרצו לחשל את היכולות שלכם באמצעות המשחק שהושק השנה לטלפונים הסלולאריים.

BTOOOM! 24巻

 

 

 

 

 

 

 

 

לא יודעים מה לעשות עם עצמכם עכשיו כשהסוף קרב? מוזמנים להתמרמר יחדיו בתגובות!
פצצת זמן מתקתקת: BTOOOM! קרבה לסיום
5 (100%) 1 vote

תגובות

תגובות

2 Comments
  1. אראגון says

    נראה שממש אהבת את הסדרה..

    1. רבי אקיבה says

      כמעט כמו שאני אוהב ריאליטי

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה

מעבר לסרגל הכלים