ישראטאקו - פורטל אנימה ומנגה

“חברה שלי היא בתולה מופקרת שקדנית למדי” מפרסמת בשקדנות

86
כדי לוודא שאנחנו לא מתאבלים יותר מדי על סיומה הקרב ובא של החברה הראשונה שלי היא גיארו, הפרסומת לסדרת ההארם העונתית הבאה כבר כאן!

האתר הרשמי (והלא כל כך בטוח לעבודה) של זורמתולה*: חברה שלי היא בתולה מופקרת שקדנית למדי שחרר את הפרסומת הנ”ל לצד מידע על פס-הקול ועוד קצת תמונות.
הפתיח המצוין שכבר זמין להאזנה באתר, מבוך הנצח (永遠ラビリンス), יבוצע בידי יוקי אאוי האהובה (..מאדוקה).
שיר הסיום, סוד האהבה (恋のヒミツ) יבוצע בידי הרכב (pua:re שמו אם אתם חייבים לדעת) שמכיל את שאר המדובבות הראשיות בקאסט. לא, לא מוכרות כרגע. כן, בהחלט מהלך מפתיע בעידן האיידוליזציה. לא, אין לי משהו אישי נגדן.

 

 

 

 

 

 

למי שפספס, מדובר באדפטציה למנגת 4-פאנלים פרי עטו של נמירו מאטסומוטו. הסיפור הוא על בחור בשם הארוקה שינוזאקי (לא שזה חשוב) שמתוודה בפני נציגת הכיתה שלו על אהבתו כי מה יש לו להפסיד, ובגלל שזו אנימה (ועוד אחת שמבוססת על מנגה) הולך לו טוב מהצפוי. רק מה, הבחורה השקדנית והמסורה הזו מחליטה בין-רגע “טוב נו, אם אנחנו כבר יוצאים כנראה שכדאי שאני אנטוש את האופי הבתולי שלי ואלמד להיות שרלילה”. נו, זאת אנימה.
כאמור, רוב המדובבות בצוות עוד לא מוכרות מספיק כדי לאזכר אותן, אבל אני סומך על יוקי אאוי שתאזן את זה. אגב, גם אם את השם של הפרוטגוניסט הספקתם לשכוח כבר למרות שזו הפסקה הקודמת, דווקא מיטסוהירו איצ’יקי שמדובב אותו עשוי להיות לכם מוכר, פחות כמדובב וכנראה יותר כקורבן של תקרית מתיחה ידועה לשמצה. ההפקה נתונה בידי סטודיו diomedéa (הזכורים לטובה על ילדים בעייתיים, וזכורים לסרטן על נערה מטומטמת), אז אני נוטה להאמין שכל עוד חומר המקור סביר הם יידעו מה לעשות איתו, ואיפה שלא הפאנסרוויס כנראה יהיה אמור לפצות. בקיצור, חמישים-חמישים כזה.

 

גם היה סרטון להמחשה אגב

גם אתם מחכים לתענוג האסור הבא שלכם? תעזו לומר משהו על זה שגיארו לא הייתה סדרה מצוינת? ספרו לנו בתגובות!
*כן, העניין הזה של עברות כותרות הוא קטע קבוע. אם יש לכם הצעה לקיצור טוב יותר, בחייאת תשתפו. צריך לחסוך את המבוכה של לומר את השם המביך הזה כל פעם איכשהו.
“חברה שלי היא בתולה מופקרת שקדנית למדי” מפרסמת בשקדנות
5 (100%) 2 votes

תגובות

תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה

מעבר לסרגל הכלים