ישראטאקו - פורטל אנימה ומנגה

הצחוק שלפני הסערה: גינטאמה חוזרת ב-1 באוקטובר לסאגה קומית

56
רגע לפני הסאגה האחרונה בסדרה, ב-1 באוקטובר האנימה של גינטאמה לוקחת אתנחתא קומית מהאווירה הכבדה ומעבדת את פרקי המנגה עליהם דילגה!

האתר הרשמי של האנימה חשף שהעונה החדשה בסדרת הסמוראים הקומית גינטאמה תתחיל את שידוריה ב-1 באוקטובר תחת הכינוי גינטאמה: סאגת פורורי (Gintama: Porori-hen). עוד הוכרז ש-Blue Encount (הפתיח הראשון של גינטאמה°) יחזרו כדי לבצע גם את שיר הפתיחה של העונה הזו, .VS. השלישייה Ayumikurikamaki (שיר הסיום של פאנץ’-ליין) תבצע את שיר הסיום, הצהרת התנגדות (Hankō Seimei).

נראה שלצוות ההפקה היה קשה עם כל הרצינות שהחלה לאפוף את האנימה החל בפרק 300; עונה זו, השישית במספרה, תעבד מערכונים קודמים מהמנגה עליהם פסחה גרסאת האנימה. טרם נמסר אם העונה תכלול גם פרקים מקוריים (קרי, פילרים) ואילו סאגות בדיוק היא תעבד. נסיגה שכזו דווקא כשהעניינים מתחילים להתחמם עלולה להרגיז חלק מהמעריצים, אבל הנסיבות מאחורי ההחלטה הן די מובנות – בניגוד לסדרות אחרות שהמשיכו לנסות את סבלנותם של המעריצים חודשים רבים לאחר שחומר המקור כבר שוחרר (במילים אחרות, נארוטו), האנימה של גינטאמה כבר הייתה קרובה למדי לקצב של המנגה.

עד כמה שאני שותף למתח, אני אישית הייתי מתעצבן יותר אם היו מתחילים לעבד את סאגת נשמה כסופה (Gin Tama) שהחלה את פרסומה בחודש יולי האחרון, רק כדי לעבור לפילרים באמצע. חוץ מזה, עד כמה שהסאגות הרציניות של גינטאמה משאירות אותנו על קצה הכסא, הייתי אומר שאלו הסאגות הקומיות שגרמו לנו לפתח אכפתיות כלפי אותן הדמויות מלכתחילה. אם מי מכם עדיין לא הדביק את הפער, החודשים הקרובים יהיו זמן טוב לעשות זאת לפני שהאינטרנט יתמלא בספוילרים לגבי כל אותן שאלות שצופי הסדרה מכרסמים את הציפורניים לגביהן.

מה איתכם? שמחים לקחת אתנחתא? מתגעגעים לאקשן ולא מבינים מה לוקח לגורילה הזה כל כך הרבה זמן לאייר מנגה אחת? גרועים בלנהל סדר עדיפויות “ועדיין לא הגעתם לגינטאמה“? מוזמנים להעביר את ההמתנה ביחד בתגובות.

הצחוק שלפני הסערה: גינטאמה חוזרת ב-1 באוקטובר לסאגה קומית
5 (100%) 2 votes

תגובות

תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה

מעבר לסרגל הכלים