ישראטאקו - פורטל אנימה ומנגה

כותר ההמשך בסדרת האקואוקי יופץ בשפה האנגלית באביב 2018

146
החידוש לנובלת ה-PS2 הוא המשך ל-האקואוקי: רוחות קיוטו.

Idea Factory International הכריזה ביום רביעי כי תפיץ את כותר ההמשך בסדרת האקואוקי, תחת השם Hakuōki: Edo Blossoms (האקואוקי: ליבלוב אדו) בצפון אמריקה ובאירופה באביב 2018. הנובלה החזותית תהיה זמינה באופן דיגיטלי וכן כעותק פיזי. החברה טרם חשפה תאריך יציאה רשמי.
הכותר הופץ במקור תחת השם האקואוקי שינקאי: האנה נו שו (“פרק הפרח”).

החברה מתארת את הסיפור:

צ’יזורו יוקימורה נודדת מאדו לקיוטו בתקווה למצוא את אביה שנעלם באופן מסתורי. בדרך היא פגשה בשינסנגומי, ובילתה את ארבע השנים הבאות בנסיון לאתר את אביה.
ב-1868, השנה האחרונה לתקופת הבאקומאטסו, השינסנגומי לצד צ’יזורו לחמו בקרב טובה-פושימי בכדי להכריע את גורל השוגונאט של טוקוגאווה כנגד הגל העולה של הלאומנות הקיסרית.
למרבה הצער, השינסנגומה הובסו במהרה בידי הצבא הקיסרי, ונסגו בחזרה לאדו במבוש פנים.

זו הייתה שיבה מרה-מתוקה עבור צ’יזורו ועבור הלוחמים כאחד, שכן העיר אדו, המלאה ברוחות השינוי שאפפו את המדינה, דמתה מעט מאוד לאדו שהם זכרו. כאשר הישרדות השינסנגומי הונחה על הכף, עליהם היה לבחור בין נטישת העקרונות שלהם או אובדן חייהם. לחלקם לא הייתה בחירה שכזו, והם עטפו את עצמם באפלה בכדי לשמור את הסוד הגדול ביותר של השינסנגומי: הזעמים.

זהו סיפור על נערה החוברת ללוחמי השינסנגומי, הנאבקים לשמר את אמונתם בעידן של שינוי חברתי מהיר ביפן, והגורל של אלו שביקשו להתנגד לאותו השינוי..

הנובלה היא סיפור המשך להאקואוקי שינקאי: קאזה נו שו  (האקואוקי: פרק הרוח), שהופצה לראשונה עבור הפלייסטיישן ויטה ביפן בספטמבר 2015.
הכותר הופץ לאחר מכן תחת השם  Hakuōki: Kyoto Winds (האקואוקי: רוחות קיוטו) בצפון אמריקה ובאירופה במאי של אותה השנה. באוגוסט 2015 הכותר שוחרר גם עבור המחשב האישי דרך סטים.

שני הכותרים הם חידוש בן שני חלקים לנובלה מ-2008, האקואוקי שינסנגומי קיטאן, שיצאה עבור הפלייסטיישן 2.

כותר ההמשך בסדרת האקואוקי יופץ בשפה האנגלית באביב 2018
5 (100%) 1 vote

תגובות

תגובות

Source ANN

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה

מעבר לסרגל הכלים