פורטל אנימה

ו… המנגה של Hunter x Hunter יוצאת לפגרה. שוב.

1 8

hunter-x-hunterגליון 41 של מגזין Shonen Jump יצאו בהכרזה כי המנגה הפופולרית Hunter x Hunter יוצאת לפגרה עד להודעה חדשה. המנגה לא פורסמה בשבועות האחרונים בעקבות כאבי גב שחווה המנגקה יושיהירו טוגאשי, ותאריך החזרה נדחה פעם אחר פעם. כעת נדמה שהמצב חמור משחשבו, ולכן הוחלט להוציא את המנגה לפגרה, הפעם – כאמור – בלי תאריך חזרה.

מי מכם שחושב כי מדובר בעניין של שבועות ספורים, כדאי שידע שהמנגה רצה במגזין מאז 1998, אך היא מכילה כרגע 349 פרקים… הרבה פחות מהמנגה של One Piece שעלתה פחות שנה לפניה אך מגיעה לפרק 760 בקרוב. טוגאשי הוציא את המנגה לפגרות בתדירות תכופה, כאשר הארוכה שבהן נמשכה שנתיים (!) והסתיימה רק בקיץ האחרון. הפגרות הקודמות התקיימו – לפי השמועות – בגלל חוסר מוטיבציה, התמכרות למשחקי וידאו או סתם עצלנות. כאבי הגב החדשים ודאי לא יתרמו לחזרתו של טוגאשי למשרה מלאה.

במקרה, סדרת האנימה של Hunter x Hunter מגיעה אף היא לסיומה, בפרק 148, לאחר שעלילתה תדביק את זו של המנגה. עם או בלי Hunter x Hunter, במגזין מאבדים כותר שבועי נוסף: המנגה Kuroko’s Basketball, אחת הסדרות המצליחות של המגזין בשנים האחרונות, הגיעה לסיומה הטבעי בשבוע שעבר. סדרה נוספת שתגיע ככל הנראה לקיצה – על אף שעוד אין הכרזה רשמית – היא Naruto: פרק 700 של הסדרה ממש מעבר לפינה, ומאסאשי קישימוטו סוגר את כל הקצוות שנותרו במנגה המצליחה שלו. הסרט הקרוב של Naruto, שנקרא “The Last”, מרמז כי עידן המנגה של Naruto מגיע לקיצו. ועוד לא הזכרתי את Bleach שנמצאת בשנתיים האחרונות בסגה האחרונה שלה, והצפי הוא שגם היא תסתיים בתקופה הקרובה (אם כי, בואו נודה, לאף אחד לא אכפת מבליץ’). זה יותיר את המגזין עם מספר מועט של להיטים, כמו One Piece, Gintama, Assassination Classroom ו… הממ… Toriko?

ו… המנגה של Hunter x Hunter יוצאת לפגרה. שוב.
דרג פוסט זה...

תגובות

תגובות

1 Comment
  1. שרון says

    T-T טוגאשי כזה מעאפן

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה