פורטל אנימה

Under the Dog: היעד הושג

Under the Dog: היעד הושג
0 5

לאחרונה עלה פרויקט חדש ב-Kickstarter. לא מדובר בקולף מלפפונים עם USB או קולר לתוכי, אלא משהו מעניין: אנימה!

“Under the Dog” מתרחשת בשנת 2025, חמש שנים אחרי פיגוע טרור קטלני באולמיפיאדת טוקיו 2020. בתגובה לאירוע, האו”ם מורה על הקמתה של יחידת עלית מיוחדת שאחראית על מציאת הבני-#%&$@ שביצעו את הטבח. כחלק מסיפור הכיסוי, מוקם בית-ספר שתפקידו האמיתי הוא מציאת בנים ובנות מחוננים ולהכשירם – בכוח – ליחידה. אה, כן: היחידה הזו לא מורכבת מהאנשים הנחמדים ביותר בעולם. על המגויסים להצליח במשימה, או שיקיריהם ימותו (או יותר גרוע: ישברו להם את הפלייסטיישן).

בתור התחלה, מדובר בפרויקט OVA בן 24 דקות. במידה ויצליח, מתכננים היוצרים סרט ואפילו טרילוגיה. כדאי לכם שזה יצליח, כי ראיתם את הטריילר? זה נראה מדהים! “Under the Dog” מבטיח לחזור לשורשים של כותרי מד”ב כמו “AKIRA” ו-“Ghost in the Shell. סיפור הסרט נכתב ב-1997* על-ידי ג’ירו אישי, היוצר המקורי של “428: In a Blockaded Shibuya” שבהמשך הפכה ל-“Canaan”. ברזומה שלו תמצאו משחקים מפורסמים רבים. גם הבמאי – מאסאהירו אנדו – אינו חובבן; בקורות החיים שלו תגלו שהוא ביים את “Sword of a Stranger”, “Hanasaku Iroha“, “Canaan” וכמה פרקים של “Fullmetal Alchemist. הוא עבד כאנימטור ב-“Neon Genesis Evangelion” ו-“Ghost in the Shell”. או בקיצור, אנדו הוא האיש הנכון. סטודיו Kinema Citrus (“באראקאמון”, דברים שהם לא “באראקאמון”) אחראים על האנימציה.

כל כך הרבה מקצוענים נרתמו לפרויקט, ואפילו הידאו קוג’ימה (Metal Gear Solid) נתן את אישורו. מדוע אם כך לפנות ל-Kickstarter מלכתחילה? לדבריהם, לא פשוט למצוא מפיק/שותף/מפיץ שמוכן להשקיע בפרנצ’ייז חדש. ב-Kickstarter הם יכולים לשמור על החזון מבלי להתפשר אמנותית. הדרישה שלהם עמדה על גיוס של 580,000$ בשביל הפרק, סכום אותו הם סוף סוף חצו. בעת כתיבת שורות אלו, יש לרשות החבר’ה האלה 664,136$. נותרו עוד 48 שעות לגיוס, ואם הם יגיעו ל-1.6 מיליון דולר – יופק פרק נוסף, הפעם פריקוול. עבור 1.74 מיליון יופק פרק שלישי. אם בטעות הם יגיעו ל-5 מיליון דולר, הם יוותרו על פורמט הפרקים ויוציאו סרט באורך מלא. זה כבר לא סביר, אבל במידה והפרק הראשון יצליח – יש להם סיכוי רב למצוא שותפים שיסכימו לממן את המשך הפרויקט.

בואו נקווה ש-“Under the Dog” הוא משהו שנזכה לראות מעבר לפרק הראשון. אנחנו כמובן נמשיך לעקוב. ואם אתם יכולים – זרקו להם כמה דולרים.


*אם הסיפור נכתב ב-1997, האם ג’ירו אישי ידע כבר אז שתהיה אולימפיאדה בטוקיו ב-2020? AKIRA כבר חזו משהו דומה שנים קודם, מה שאומר כי היפנים חוזי עתידות!

Under the Dog: היעד הושג
דרג פוסט זה...

תגובות

תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יפורסם אל דאגה